İstikrarlı, sınırsız internet erişimi yavaş yavaş modern bir insan için bir metadan ziyade bir zorunluluk haline geldi. Dünya çapındaki ağ artık hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerde yaşayan insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Wi-Fi her zaman İnternet’e bağlanmanın en iyi yöntemlerinden biri olmuştur. Bu teknoloji, İnternet’e kolay ve rahat bir şekilde yüksek hızlı bir bağlantı kurmanıza ve sadece saniyeler içinde göz atmayabaşlamanızaolanak tanır.

Günümüzde, bir kişi yeni bir yere geldiğinde, yaptıkları ilk şey, ücretsiz Wi-Fi ağının mevcut olup olmadığını kontrol etmektir. Ancak, ücretsiz Wi-Fi birçok hoş olmayan sürpriz yaratabilir. Bu, yüksek hızlı bir İnternet bağlantısının keyfini çıkarmak istiyorsanız, cihazınızın ekranını kaplayan ve bir seferde düzinelerce saniye boyunca yayınlanan can sıkıcı reklamları görüntülemeniz gerekeceği anlamına gelir.

Wi-Fi’ye bağlanırken görüntülemek zorunda kaldığınız reklamlar, modern dünyanın can sıkıcı bir gerçeğidir.

Ücretsiz bir Wi-Fi ağına bağlıyken reklamları tekrar tekrar görüntülemek zorunda kaldığınızda olumsuz duygular yaşamaktan kendinizi alamazsınız. Bu rahatsız edici faktör sizi işinizden uzaklaştırır ve görevlerinizi tamamlama hızınızı yavaşlatır. Bununla birlikte, bu sorunu çözmenin bir yolu var. Size ürünleri, yaklaşan etkinlikleri veya genel olarak şirketleri hakkında bilgi vermek isteyen birçok reklam veren, sizden e-posta adresinizi vermenizi ister. Bunu yaptıktan sonra, kullanıcı ücretsiz Wi-Fi kullanırken düzenli aralıklarla açılan reklamlardan kurtulacaktır.

Ancak, hemen hemen herkes bu tür bir teklifi reddediyor. Bunun nedeni, e-postanızı bu reklam verenlere vermenin, size tonlarca önemsiz e-postanın gönderilmesine neden olacağı gerçeğinde yatmaktadır. E-postalarını düzenli olarak kullanan veya iş için e-postalarına ihtiyaç duyan kişiler, gelen kutularını ağzına kadar spam ile doldurmayı göze alamazlar.

Geçici bir e-posta ile rahatsız edici reklamlardan nasıl kurtulurum?

Bu, ücretsiz bir Wi-Fi’ye bağlanırken dişlerinizi sıkmanız ve tüm reklamlara katlanmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Tabii ki hayır! Akıllı kullanıcılar, tüm bu reklam banner’larını atlamanın bir yolunu uzun zamandır biliyorlardı. Günümüzde, sayısız web sitesi kullanıcılara geçici e-postalar kullanma seçeneği sunmaktadır.

Geçici e-postalar sağlayan web sitelerinin en iyi örneklerinden biri Temp-Mail.org. Burada, anında anonim bir e-posta oluşturabilir ve daha sonra istediğiniz zaman silebilirsiniz. Kullanıcı web sitesine girdikten sonra, hemen mükemmel işlevselliğe sahip benzersiz bir e-posta adresi alır. Ayrıca, kullanıcının kişisel bilgilerini paylaşması, telefon numarasını girmesi vb. Gerekmez. Kayıt olmadan bir e-posta oluşturmak, özel bilgilerinizi gerçekten gizli tutmanıza olanak tanır.

E-posta hizmetinin kendisi tamamen ücretsizdir ve tek bir kuruş bile ödemenizi gerektirmez. Böyle ücretsiz bir e-posta oluştururken, tüm süreci marjinal olarak hızlandıran herhangi bir kayıt formu doldurmanıza gerek yoktur. Web sitesinin yaratıcıları, kullanıcı arayüzünün o kadar sezgisel olduğundan emin oldular ki, böyle bir hizmeti ilk kez kullanan kişilerin bile herhangi bir sorun yaşamayacağından emin oldular.

Tek kullanımlık e-posta, İnternet tarama deneyiminizi reklamsız hale getirmek için bir numaralı çözümünüzdür. Ücretsiz bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda reklam veren tarafından sağlanan alana böyle bir e-posta girin ve tüm bu sinir bozucu reklamları izlemek zorunda kalmadan İnternet’e ücretsiz yüksek hızlı bağlantının keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir