Geçici bir e-posta adresi, spam'a karşı etkili bir sayaçtan ve kişisel verilerin sağlam bir savunmasından daha fazlasıdır. Hizmetimiz ayrıca güçlü pazarlama işlevleriyle birlikte gelir. 10 Dakika Mail'i iş için kullanmak kesinlikle yeni kapılar açacaktır!

Hizmet Hakkında

Geçici bir tek kullanımlık e-posta adresi. Başlık bunu doğruluyor - hizmetimiz, 10 dakika sonra kendi kendini silecek olan geçici bir elektronik posta kutusu oluşturur. Bu süre birçok şeye harcanabilir. Yeni kutunuza gönderilen tüm mektuplar anında ulaşacaktır. E-posta, işadamları için yararlı bir özellik olan ekleri destekler.
Tam gizliliği garanti ediyoruz. E-posta tükendikten sonra hizmet, kullanıcının IP'si de dahil olmak üzere tüm verileri silecektir. Alınan mektuplar da kaybolacak ve eylemleriniz isimsiz kalacaktır.

Pazarlama için neden 10 Dakikalık Posta kullanılmalı?

Bu %100 ücretsiz çözüm, ürün veya hizmetinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir. İşte sadece birkaç uygulama:


Verimli forum çalışması. Büyük kaynaklar yine de dikkat çekici trafik getirebilir, ancak bunu elde etmek çaba gerektirir. Konu oluşturmak, müşterilerin mesajlarını yanıtlamak ve başka türlü bir ürünle ilgili heyecanı sürdürmek için birkaç hesap kullanmak daha iyidir. Geçici bir e-posta adresi kayıt için mükemmeldir ve gerçek gelen kutularınızı spam sıkıntısından kurtarır.
Bülten ayarlama. Müşteriler için bir bülten sisteminin iyi test edilmesi gerekir. 10 Minutes Mail ile kendi işlevlerinizi test edebileceğiniz bir adres oluşturmanızı öneririz. Eksiklikleri tespit edebilecek ve müşteriye bir pazarlama profesyoneline layık iyi yağlanmış bir teknoloji sunabileceksiniz.
Sosyal ağ hesapları. Bir kuruluşun e-postası, Facebook, Twitter ve diğer platformlardan gelen mesajların deposuna dönüşmemelidir. Bu bent kapağının açılmasını önlemek için geçici bir e-posta oluşturun ve bunu sosyal ağın kayıt formuna girin.

Nasıl başlanır?

Düşündüğünden bile daha kolay! Sadece web sitemizin ana sayfasını ziyaret edin. Anonim bir e-posta zaten oluşturulmuş olacak - onu önünüzde göreceksiniz.  buton ile adresi kopyalayın ve çalışmaya başlayın. Alınan tüm mesajlar aşağıda görüntülenecektir.
E-posta etki alanlarını kara listelerden uzak tutmak için bunları düzenli olarak yenileriyle değiştirdiğimizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, kaybolmasını önlemek için önemli bir hesap oluşturmak için geçici posta kullanılması önerilmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir