İnternette, tam ad girişine vurgu yapan ve bu tür bilgileri telefon numarasıyla ilişkilendiren kayıt sürecinde tam kişiselleştirme talep eden büyük uluslararası hizmetlerin yalnızca küçük bir yüzdesi vardır. İnternet kaynaklarının diğer% 99’u kayıt sırasında yalnızca e-posta yazmayı teklif ediyor. Ardından posta kutunuzda bağlantı veya test kombinasyonu içeren bir mektup görünür. Üzerine tıkladıktan sonra kayıt işlemi genellikle tamamlanır.

Kullanıcılar bu tür verileri yazar ve olası sonuçları düşünmezler. Bu nedenle, geçici mail kutusu oluşturmanın bu tür prosedürleri basitleştireceğini ve sizi hoş olmayan etkilerden kurtaracağını garanti ediyoruz. Şimdi nedenini açıklayacağız.

Geçici mail hangi amaçlarla gereklidir?

Net’in her kullanıcısı bu veya bu kaynağa kayıt olma sorunuyla karşı karşıya kaldı. Posta kutumuzu belirterek reklamların, gereksiz bildirimlerin ve spam’lerin önünü açıyoruz.

Bazı servislerde kayıt yapılmışsa, kullanıcı yüzlerce işe yaramaz mektup alabilir. Bu çöpler arasında gerekli mesajları bulmak çok zor.

Geçici posta ile ilgili ana nokta bu sorunu çözmektir. Artık geçici mail kutusu veren hizmete kayıt olabilirsiniz ve gerekli bilgileri alacaksınız, ancak gerçek posta kutunuz kirlenmeyecek.

Ek yetenekler:

Geçici posta yardımı ile bazı yararlı manipülasyonlar yapabilirsiniz, esas olarak:

  1. Şüpheli kaynaklar için kayıt yapabilirsiniz. Bazen bilgiye erişim zorunluluğu vardır, ancak kaynağı gizli değildir. Böyle bir durumda gerçek verilerinizi girmek tehlikelidir, bu nedenle geçici posta yararlı olabilir.
  2. Bir kereliğine kayıt olmanız gerekiyorsa, örneğin film veya oyun indirmek için ve gelecekte bu kaynağı kullanmayacaksınız.
  3. İnternet oylaması için geçici posta, bir posta için böyle bir eylem için ölçülen oy sayısı olduğunu bildiğiniz için çok uygun olacaktır.
  4. Bu tür postalarda mektuplar hemen gelir, bu yüzden bir mektubu okuyabilir ve aynı zamanda yazarı hakkında mevcut tüm bilgilere bakabilirsiniz.
  5. Web sitelerinde veya sosyal ağlarda aynı anda bazı hesaplar oluşturmanız gerekiyorsa.

Geçici mail avantajları

Geçici mail sabitten farklıdır. İlk olarak, kayıt için ve kombinasyonlar hakkında düşünmek için zamanınızı boşa harcamamalısınız. Sunucu saniyeler içinde kendisi için adres oluşturur. Belki alan adını seçersiniz.

Bu tür postalar, herhangi bir iletişim bilgisi girmediğiniz için anonimdir.

Bu tür postaların sabit postanız için bir ayna görevi görebileceğini veya bağımsız bir posta olarak var olabileceğini unutmayın.

Gördüğünüz gibi geçici posta kullanımının birçok avantajı vardır. Hizmetlerimizin yardımıyla spam’i unutabilir ve sizin için gerekli bilgilere güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir