Anonimlik konusu bugün birçok insanı endişelendiriyor. Yaşadığınız ülke ne olursa olsun, kesinlikle internette gezinmek için bazı VPN hizmetleri veya proxy'ler kullanıyorsunuz. Bu tür teknolojiler, interneti kullanırken kendinizi daha rahat hissetmenizi ve şüphe duymadan yararlı bilgiler almanızı sağlar. Ancak gizlilik daha basit şeylerden başlar. Posta kutunuz dahil. Size küçük bir sır vereceğiz: popüler mesajlaşma servislerinin hiçbiri dış etkenlerden tamamen korunmuyor. Postaların silinmesi aslında herhangi bir posta kutusunun etkinliğinin izlenmesini engellemez. Bir istisna – 10 Dakika Postamız.

Nasıl çalıştığı hakkında 

Farklı programları indirmek için, belirli siteleri tam olarak kullanın, yeni arkadaşlar edinin ve Ağda bir e-postaya ihtiyacınız olduğundan emin olun. Ancak verilerinizin yanlış ellere geçmeyeceğine dair garantiler nerede? Gizliliğinizi korumak için doğru kararı öneriyoruz - tek kullanımlık e-posta adresi.
Servisimiz tarafından oluşturulan kutu, oluşturma süresinden 10 dakika sonra otomatik olarak silinecektir. Sahip olduğunuz zamanı, yeni hesap oluşturmaya, etkinleştirme anahtarı almaya ve e-posta adresi gerektiren diğer işlemlere harcayabilirsiniz. 10 Dakika Mail'i kullanarak anonim kalırsınız. IP adresi ve diğer kişisel veriler sonsuza kadar yok edilir, kimse posta kutusunun gerçek sahibini takip edemez. Tüm gelen postaları da hizmet tarafından silinecektir. Bu sayede herhangi bir dijital baskı bırakmamış olursunuz. Hizmetimizin kullanışlı bir özelliği, 10 Dakika Mail'in kullanım alanlarını çok daha geniş hale getiren ekli mesajların alınabilmesidir.
Sunucularda çok fazla spam mesajı varsa, hizmetin alan listesini bağımsız olarak güncelleyebileceğini fark edeceğiz. Düzenli olarak oluyor; bu durum mevcut tüm posta kutularının silinmesine neden olur.
Anonim olarak mektup almanıza yardımcı olan bu ciddi araç için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Tek ihtiyacınız olan basit bir talimatı takip etmek.

10 Dakikalık Posta hizmeti nasıl kullanılır?

Aslında çok kolay. Öncelikle web sitemizi ziyaret edin https://mail.gen.tr/ Ana sayfada, hemen geçici olarak oluşturulmuş bir posta kutusu alacaksınız. Aktivasyon veya onay yok. Geçici e-posta adresinizi kopyalamak için adresin yanındaki düğmeyi tıklayın ve onunla çalışmaya başlayabilirsiniz. Tüm mailler gecikmeden geliyor ve gelen e-postaların listesi aşağıda yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir