Birçoğumuz, yazışmaları almak veya kayıt gerektiren bir web sitesine erişmek için hızlı bir şekilde bir e-posta adresi oluşturma ihtiyacıyla karşı karşıya kaldık. Bununla birlikte, benzersiz bir oturum açma adı, parola ve geleneksel e-posta sistemi sağlayıcıları tarafından toplanan verileri oluşturmak uzun zaman alır, daha sonra kişinin posta kutularının muhtemelen çok sayıda gereksiz mesaj, spam ve şüpheli teklif alacağı gerçeğinden bahsetmiyorum bile.

10 Dakika E-posta Adresi – Hızlı ve Gizli Kayıt

Geçici posta kullanmayı deneyin. Web sitesini ziyaret ettikten sonra otomatik olarak bir e-posta adresi oluşturulacaktır. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok: verilerinizi girmenize, cep telefonu numaranızı belirtmenize ve bir SMS beklemenize veya verdiğiniz bilgileri kimin ve ne amaçla kullanacağını düşünmenize gerek yok. Sadece web sitesi sayfasını açmanız gerekiyor!

Geçici adres yalnızca 10 dakika geçerli olacak ve bu sürenin sonunda e-posta, tüm veriler ve IP ile birlikte otomatik olarak silinecektir.
Özel bir oturum açmayı seçebilir ve çeşitli kaynaklardan belirli miktarlarda yazışma almak için geçici posta kutusunun kullanım ömrünü ayarlayabilirsiniz, ancak posta kutusunun kullanım ömrünün sonunda tüm veriler geri alınamayacak şekilde silinecektir.

Önemli: Posta kutusu kullanım süresinin 10 dakikası içinde gelen yazışmalar gerekirse kopyalanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir