Anonim e-postalar alabilmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, geçici posta adresi yardımıyla bunu kolayca yapabilirsiniz. İster siz olduğunuzu bilmeden başka bir kişiden mektup almak isteyin, ister çevrimiçi bir hesap açarken gizliliğinizi korumak için farklı bir e-posta adresi kullanmak isteyin, geçici bir adresten daha iyi bir seçenek yoktur.

Herhangi bir sorun yaşamadan çevrimiçi anonimlik elde edin

Anonim e-posta, kullanmak için mükemmel bir araçtır, çünkü size çevrimiçi olarak diğer insanlarla uğraşırken asla hafife almamanız gereken büyük bir güvenlik seviyesi sunar. Örneğin, Craigslist’teki satıcıdan bir şey satın almak isteyebilirsiniz ve adınızı e-postada görmelerini istemezsiniz. Bununla birlikte, anonim e-postalar, gerçek kimliğinizi bilmeden satıcıdan mektup almanıza izin verecektir. Böylece, diğer kişi tarafından nasıl kullanılacağını asla bilemeyeceğiniz için gerçek e-postanızı açıklamaktan kaçınırsınız.

Anonim e-postalar almak hızlı ve zahmetsizdir

Günümüzde, giderek daha fazla insan kişisel e-posta adreslerini gizli tutmayı ve başka amaçlar için tek kullanımlık e-posta kullanırken yalnızca tanıdıkları ve güvendikleri kişilere vermeyi tercih ediyor. Anonim olarak mektup almak isteme nedenleriniz ne olursa olsun, bunu herhangi bir komplikasyon olmadan yapabilirsiniz:

  • Size gönderilen mektupları her zaman web sitesinde basit bir arayüzde görüntüleyebilir ve ihtiyacınız olan tüm temel işlevleri kullanarak kontrol edebilirsiniz. Aldığınız e-postaları okuduktan sonra, bunları silebilir veya cihazınıza kaydederek saklayabilirsiniz.
  • Bu hizmetle ilgili harika olan şey, onu ne kadar hızlı kullanabileceğinizdir. Anonim olarak bir e-posta almanız gerekiyorsa, bunu yapmak için karmaşık bir süreçten geçmeniz gerekmez. E-posta adresi size otomatik olarak sağlanacaktır, bu da yalnızca birkaç tıklamayla bir e-posta alabileceğiniz anlamına gelir. Zamanınız varsa, başka bir giriş ve alan adı seçerek yeni e-postanızı değiştirebilirsiniz. Kayıt olmanıza gerek yoktur, böylece e-postayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
  • IP adresiniz gibi web sitesi tarafından toplanan bilgiler saklanmadığından, anonim e-posta adresinin sahibi izlenemez.
  • Geçici e-postanız, siz silmeye karar verene kadar var olmaya devam eder.

Anonimliğin yanı sıra elde edeceğiniz diğer avantajlar

Sahte bir e-posta adresi kullandığınızda anonim olarak mektup almanın yanı sıra alacağınız çok sayıda başka avantaj vardır, örneğin:

  • En şüpheli web sitelerinde güvenli kayıt. Bir e-kitap indirmek istiyorsanız, artık e-postanızı bırakmanın çok riskli olup olmadığını düşünmenize gerek kalmayacak ve farklı bir site bulmalısınız.
  • Herhangi bir siteye ve foruma kaydolduğunuzda yaygın olarak kullanılan gelen reklam spam mektuplarına karşı koruma
  • Kişisel e-postalarınızı son derece yaygın olan virüslerden, önemsiz postalardan ve kimlik avı dolandırıcılıklarından koruma
  • Bir geliştiriciyseniz yazılımı hızlı bir şekilde test etme ve beklediğiniz gibi çalışıp çalışmadığını belirleme fırsatı
  • Hepsi bir e-posta adresi vermenizi gerektiren, ancak yarışma sona erdikten sonra çeşitli bültenlerle size spam göndermeye devam eden çeşitli eşantiyonlara ve çekilişlere girerken gerçek e-postanızı korumak

Mektup alırken anonimlik, tek kullanımlık e-posta adresinin keyfini çıkarabileceğiniz yönlerinden yalnızca biridir ve belirtilen tüm avantajlar bu tür e-postaları kullanmayı daha da kullanışlı hale getirir. Geçici e-posta ile güvende kalırken kendinizi sınırlamadan İnternet’te gezinin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir